Ga naar de inhoud

In het Nieuwsblad Zaanstad vindt u deze maand weer ons activiteitenoverzicht. U leest het in de editie van donderdag 14 augustus. 

We hebben goed nieuws: de sloop van de Gele Lisstraat gaat nu écht van start. Begin juli onthulde wethouder Rolf van Wanrooij het bouwbord, waarmee het officiële startsein werd gegeven.

Ook zijn we blij dat we samen met de gemeente Wormerland kunnen bijdragen aan een hartveiligere omgeving. Onze AED (automatische externe defibrillator), die voorheen alleen tijdens kantooruren beschikbaar was, is verplaatst naar een buitenkast bij ons kantoor. Hierdoor is het apparaat nu 24 uur per dag beschikbaar voor burgerhulpverleners in noodgevallen. Dankzij de inzet van de dorpsraad in Jisp en de medewerking van de voetbal- en tennisclub in Neck zijn er bovendien extra AED’s geplaatst, onder andere bij ons wooncomplex Land der Beloften in Jisp.

Betaalbaarheid blijft voor ons een belangrijk thema. Wij willen dat iedereen prettig en betaalbaar kan wonen. Als corporatie zijn we er trots op dat wij de laagste huren in de Zaanstreek bieden. Meer informatie over de betaalbaarheid van onze woningen en andere resultaten over 2024 vindt u in het jaarverslag dat onlangs is gepubliceerd.

Tot slot: in de Molenbuurt 2 is de sloop van de woningen aan de Valkstraat in volle gang. De werkzaamheden liggen momenteel even stil vanwege de zomervakantie, maar worden vanaf maandag 18 augustus hervat. Dan starten we met het boren van de funderingspalen. Naar verwachting begint in september de bouw van de eerste nieuwe woningen.

Lees het Nieuwsblad Zaanstad online
Meer weten over deze ontwikkelingen en activiteiten? Lees dan online verder in het Nieuwsblad Zaanstad. Dit huis-aan-huisblad brengt lokaal nieuws uit de buurt en wordt wekelijks bezorgd, tenzij u een Nee Nee- of Nee Ja-sticker op uw brievenbus heeft.